Sprzedaż, Mieszkanie, Borne Sulinowo, Targowa

Nr oferty0503814
Powierzchnia79.93 m2
Piętro / Ilość pięter0 / 2
Cena189 000 PLN
Cena za m22 365 PLN
Agent prowadzący

Marek Wasielewski
Pośrednik lic. zaw. 6368
Tel. +48 94 363 66 17
Tel. kom. +48 602 466 777
email: dom-styl@o2.pl
 
BORNE SULINOWO - BARDZO ŁADNE, NASŁONECZNIONE MIESZKANIE,
POŁOŻONE NA PARTERZE Z BALKONEM I WYJŚCIEM DO OGRODU.

Bardzo ładne, ciepłe mieszkanie o pow. 79,93 m2, położone na parterze z balkonem oraz wyjściem do ogrodu. Mieszkanie z wyposażeniem kuchennym.
Teren wokół budynku bardzo zadbany i ładnie zagospodarowany, działka ogrodzona, ogólnodostępna z parkingiem dla mieszkańców budynku.
Istnieje ustalony umownie (przez mieszkańców budynku) sposób korzystania z działki, na której jest miejsce do własnego korzystania tuż przy balkonie.
Mieszkanie:
- przedpokój - panele podłogowe, szafa w zabudowie;
- pokój - na podłodze panele, wyjście na balkon i do ogródka;
- pokój - panele podłogowe;
- pokój - panele podłogowe;
- kuchnia - na podłodze panele i częściowo terakota, glazura w części roboczej, zlewozmywak, kuchenka gazowo - elektryczna, lodówka z zamrażarką, meble kuchenne na wymiar, zabudowana zmywarka;
- łazienka - terakota, glazura, kabina prysznicowa, umywalka, szafki łazienkowe;
- osobne wc - terakota, glazura, muszla, umywalka.
W całym mieszkaniu nowe okna pcv, centralne ogrzewanie miejskie: grzejniki panelowe (podzielniki), ciepła woda z sieci (liczniki).

Z lokalem związany jest udział do 434/10000 części we współwłasności do pozostałych wspólnych części budynku i działki nr 45/4 o pow. 4912 m2.
Do mieszkania przynależy piwnica o pow. 3,67 m2.
Opłaty miesięczne wynoszą ok. 360 zł (zaliczka na koszty utrzymania nieruchomości wspólnej, centralne ogrzewanie, fundusz remontowy).
Wspólnota Mieszkaniowa.

Borne Sulinowo - jest to najmłodsze miasto w Polsce wtopione w kompleks leśny, rozciągnięte przy południowym brzegu jeziora Pile (pow. jeziora 1002 ha) posiadające duże możliwości rozwoju turystyki w różnych formach (turystyki pobytowej i kwalifikowanej, w tym turystyki pieszej, rowerowej oraz kajakowej). Atrakcyjności dodaje też specyficzna historia miasta i gminy oraz odbywający się co roku "Międzynarodowy Zlot Pojazdów Militarnych". 

Odległości:
- droga  krajowa nr 20 (trasa Szczecinek - Szczecin) - ok.7 km;
- Szczecinek - ok.20 km (dobre połączenie ze Szczecinkiem komunikacją BUS). 

Kupujący bez prowizji.
Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej.

Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu). 


Powrót do listy ofert