Sprzedaż, Mieszkanie, Suliszewo, Suliszewo

Nr oferty280262
Powierzchnia25.70 m2
Piętro / Ilość pięter0 / 0
Cena59 000 PLN
Cena za m22 296 PLN
Agent prowadzący

Marek Wasielewski
Pośrednik lic. zaw. 6368
Tel. +48 94 363 66 17
Tel. kom. +48 602 466 777
email: dom-styl@o2.pl

OFERTA ZAREZERWOWANA!

Mieszkanie 1-pokojowe (kawalerka)

na parterze, z ogródkiem i komórką

w Suliszewie – 5 km od Drawska Pomorskiego

 

0% PROWIZJI OD KUPJĄCEGO!

 

Lokalizacja

Mieszkanie znajduje się na parterze 3-lokalowego budynku parterowego ze strychem, we wsi Suliszewo, w gminie Drawsko Pomorskiej, w powiecie drawskim, w woj. zachodniopomorskim.


Suliszewo jest wsią sołecką położoną ok. 5 km na wschód od Drawska Pomorskiego, przy drodze krajowej nr 20 (Stargard Szczeciński – Gdynia), pomiędzy Drawskiem Pomorskim a Złocieńcem. We wsi sklepy, świetlica wiejska, kościół, przystanek PKS, stacja PKP.

Tuż obok wsi przepływa rzeka Drawa, a 4 km na południe od wsi znajduje się jedno z największych jezior Pojezierza Drawskiego - Jezioro Lubie.

 

Mieszkanie

Lokal mieszkalny ma powierzchnię użytkową 25,7 m2 i składa się z jednego pokoju o pow. 13 m2, kuchni o pow. 8,5 m2, łazienki o pow. 2,3 m2 i przedpokoju o pow. 1,9 m2.

Mieszkanie zostało gruntownie wyremontowane. Jest zadbane, kompletnie urządzone i nie wymaga nakładów. Okna PCV, na ścianach gładzie, na podłodze w pokoju, kuchni i przedpokoju panele.

W łazience glazura i terakota, wanna, kompakt WC, grzejnik drabinkowy, okno.

W kuchni glazura w części roboczej, meble kuchenne, kuchenka gazowa z piekarnikiem, zlewozmywak, nowy dwufunkcyjny gazowy kocioł C.O.

 

Do mieszkania przynależy piwnica o pow. 5,7 m2 oraz pomieszczenie w budynku gospodarczym – komórka – o pow. 11,9 m2. Jest możliwość wynajęcia niedrogiego garażu w sąsiedztwie. Do użytku są też części wspólne: strych i jedno pomieszczenie w budynku gospodarczym.

Budynek mieszkalny zadbany, murowany z cegły, elewacja ocieplona, dach kryty dachówką, wyremontowany komin.

 

Media

  • woda z wodociągu wiejskiego,
  • kanalizacja gminna – nowa instalacja,
  • C.O. gazowe – instalacja w miedzi z grzejnikami panelowymi i nowym kotłem C.O,
  • gaz ziemny – zasilający kuchenkę i kocioł C.O.
  • instalacja elektr. 230V,
  • linia telefoniczna.

 

Działka gruntu

Z własnością mieszkania związany jest udział wynoszący 191/1000 w dwóch przylegających do siebie działkach gruntu o łącznej powierzchni 887 m2.   

Działka zabudowana jest domem i murowanym (w dobrym stanie) budynkiem gospodarczym z pomieszczeniami typu komórki.  

Podwórze zadbane i ogrodzone. W ramach przysługującego udziału, właściciel mieszkania korzysta z ładnie urządzonego, z licznymi nasadzeniami, służącego do rekreacji i wypoczynku ogrodu.   

 

Bardzo dobry stan techniczny oferowanego mieszkania, spokojne sąsiedztwo, ciche, zadbane podwórze oraz ogród umożliwiający odpoczynek w otoczeniu zieleni, a także bardzo przystępna cena, są niewątpliwymi atutami tej oferty, świadczącymi o jej atrakcyjności i wyjątkowości.

 

Ze względu na lokalizację wśród pól, łąk, lasów i jezior Pojezierza Drawskiego, mieszkanie to może być wspaniałym miejscem zamieszkania lub spędzania wakacji.


Pojezierze Drawskie
wciąż wolne od natłoku turystów oferuje lasy pełne dzikiej zwierzyny i runa leśnego, liczne szlaki turystyczne piesze, konne i rowerowe, czyste jeziora i rzeki obfitujące w wiele gatunków ryb.

Odległe zaledwie o 4 km od nieruchomości Jezioro Lubie o pow. 1439 ha, gł. 46,3 m, dł. 14.1 km, szer. 2.2 km, jest najdłuższym i trzecim pod względem wielkości zbiornikiem wodnym Pojezierza Drawskiego. Dzięki wielu zatokom i wyspom jezioro jest wspaniałym miejscem do wypoczynku, uprawiania sportów wodnych i wędkarstwa. Przez jezioro przepływa Drawa, która jest najdłuższą (199 km) rzeką Pojezierza Drawskiego, a zarazem niepowtarzalnie pięknym szlakiem kajakowym im. ks. kardynała Karola Wojtyły.

 

Nie zwlekaj – zadzwoń już dziś i umów się na prezentację.

 

Wynagrodzenie pośrednika ponosi tylko Sprzedający. 
Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. 
Oferta znajduje się pod opieką pośrednika z numerem licencji 6368. 
Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).
Powrót do listy ofert