Sprzedaż, Lokal użytkowy, Świdwin, 3 Marca

Nr oferty29079
Powierzchnia24.00 m2
Cena85 000 PLN
Cena za m23 542 PLN
Agent prowadzący

Marek Wasielewski
Pośrednik lic. zaw. 6368
Tel. +48 94 363 66 17
Tel. kom. +48 602 466 777
email: dom-styl@o2.pl


Świdwin – lokal użytkowy o pow. 24 m2 w centrum miasta !!!   

 Ofertę stanowi lokal użytkowy  o powierzchni 24,00m2 znajdujący się na parterze w budynku przy ul.3 Marca nr 33  w Świdwinie , woj. zachodniopomorskie.  Lokal składa  z jednego pomieszczenia – sali oraz wydzielonych WC z łazienką.  

Do lokalu przynależy piwnica, pomieszczenie w budynku gospodarczym  oraz udział w nieruchomości tj. udział w częściach wspólnych budynków oraz w działce gruntu 84/4 o pow. 268m2 – prawo użytkowania wieczystego .

 Nieruchomość lokalowa – lokal na parterze budynku w dobrym stanie technicznym, wyremontowany,  jasny , ciepły i słoneczny,  podłoga  z paneli laminowanych, w łazience i WC  z terakoty. Ściany – gładzie   malowane farbą emulsyjną, w łazience i WC częściowo   pokryte glazurą. Sufity malowane farbą emulsyjną, okna i parapety z PCV. W lokalu ogrzewanie elektryczne, w budynku jest gaz- można zrobić ogrzewanie gazowe .

 Nieruchomość budynkowa - budynek mieszkalno-użytkowy - wybudowany ok. I-szej połowy XX jest budynkiem wielolokalowym,  z dachem wielospadowym  o konstrukcji drewnianej – całkowicie podpiwniczonym,  w stanie technicznym  dobrym. Działka, na której posadowiony jest budynek posiada następującą infrastrukturę techniczną : woda z wodociągu miejskiego, energia elektryczna, kanalizacja oraz instalacja gazowa .

Nieruchomość lokalowa zadbana , czysta.

Okolica - nieruchomość  położona jest w  centrum miasta przy ruchliwej, jednokierunkowej jezdni, dużo miejsc  parkingowych, natężony ruch pieszy, w  okolicy sklepy, apteki, markety, dworzec PKP . 

Świdwin – miasto powiatowe, liczy ok. 17 tyś mieszkańców, położone przy drogach  wojewódzkich 151, 152 i 162 . Najbliższe  miasta to:  Łobez (21 km), Drawsko Pomorskie (30 km), Połczyn-Zdrój (24 km) , Białogard (32 km), Kołobrzeg (50 km), Resko (24 km), Złocieniec (39 km).

Nieruchomość nadająca się idealnie pod biuro, drobne usługi, sklep. Polecamy i zapraszamy na prezentację, oglądanie  po wcześniejszy umówieniu się z pośrednikiem – klucze w biurze.  

Opiekun oferty pośrednik z nr licencji zawodowej 4141 . Podane dane zostały opracowane na podstawie informacji uzyskanych od Sprzedających , mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej . Nieruchomość  nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. 

Oferta typu bezpośredniego – koszty pośrednictwa pokrywa Sprzedający.

  
Powrót do listy ofert