Sprzedaż, Mieszkanie, Rzepowo, ,

Nr oferty280386
Powierzchnia69.80 m2
Piętro / Ilość pięter0 / 2
Cena115 000 PLN
Cena za m21 648 PLN
Agent prowadzący

Marek Wasielewski
Pośrednik lic. zaw. 6368
Tel. +48 94 363 66 17
Tel. kom. +48 602 466 777
email: dom-styl@o2.pl

SPRZEDANE!
Gratulujemy stronom transakcji i dziękujemy za miłą współpracę

Bezczynszowe mieszkanie 4-pokojowe na parterze,
z dwoma garażami i ogrodem
12 km od Czaplinka na Pojezierzu Drawskim

0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!
Wynagrodzenie Pośrednika pokrywa tylko Sprzedający

 

LOKALIZACJA

Mieszkanie zlokalizowane jest na parterze bloku 2-piętrowego we wsi Rzepowo, w gminie Czaplinek, w powiecie drawskim, w woj. zachodniopomorskim.

Rzepowo jest wsią sołecką malowniczo położoną wśród lasów i jezior Pojezierza Drawskiego, nad rzeką Drawą oraz nad Jeziorem Rzepowskim, 5 km od drogi krajowej nr 20 (Stargard Szczeciński – Gdynia), pomiędzy Złocieńcem a Czaplinkiem.
We wsi sklep spożywczo-przemysłowy, świetlica wiejska, kościół, przystanek PKS, tartak, gospodarstwa agroturystyczne i hodowla pstrąga.
W odległości ok. 700 m ładna wiejska plaża z pomostem.

W najbliższej okolicy wiele jezior, a do największego jeziora pojezierza – jeziora Drawsko zaledwie 4 - 5 km.


MIESZKANIE

Lokal mieszkalny ma powierzchnię użytkową 69,80 m2 i składa się z: 4 pokoi (18,27 m2; 10,27 m2; 10,27 m2; 11,90 m2), kuchni (7,96 m2), łazienki (4,60 m2) i przedpokoju (6,63 m2).
Z dużego pokoju wyjście na
balkon (ok. 0,8 m x 2,85 m = 2,3 m2).

Właściciele użytkują też dwie piwnice.

Mieszkanie zadbane, nadające się do zamieszkania po odświeżeniu, bez konieczności ponoszenia dużych nakładów. Jednak dla uzyskania współczesnych standardów należałoby wykonać prace adaptacyjno – wykończeniowe.
Okna PCV, na podłogach wykładziny dywanowe i PCV, w jednym pokoju panele podłogowe.
W kuchni na ścianach w części roboczej glazura. W łazience glazura i terakota (starego typu), wanna, umywalka, sedes okno.

Razem z mieszkaniem (w łącznej cenie) sprzedawane są:

  • udział 1/12 w działce gruntu o pow. 0,1188 ha zabudowanej budynkiem gospodarczym (komórki i garaże), w ramach tego udziału właściciele użytkują dwa garaże (w tym jeden z kanałem) oraz strych nad garażem,
  • udział 1/24 w niezabudowanej działce o pow. 2,7971 ha stanowiącej w przeważającej części ogródki działkowe, właściciele użytkują ogród ok. 5 arów z drzewkami owocowymi.

 

Mieszkanie tzw. bezczynszowe, tj. brak miesięcznych opłat do wspólnoty, czy zarządcy.
Roczny podatek od nieruchomości, to ok. 420 zł.  


Media w mieszkaniu

  • ogrzewanie - C.O. z kotłem na paliwo stałe w piwnicy,
  • wodociąg gminny,
  • kanalizacja - szambo,
  • instalacja elektr. 230V,
  • linia telefoniczna.

 

Ze względu na lokalizację wśród pól, łąk, lasów i jezior Pojezierza Drawskiego, w niewielkiej odległości od Czaplinka i Złocieńca, mieszkanie to może być atrakcyjnym, wygodnym wspaniałym miejscem zamieszkania, lub spędzania wakacji. Dodatkowe atrybuty, jak ogród i dwa garaże, umożliwiają realizację swoich pasji, czy dodatkowych zajęć.

Pojezierze Drawskie wciąż wolne od natłoku turystów oferuje lasy pełne dzikiej zwierzyny i runa leśnego, liczne szlaki turystyczne piesze, konne i rowerowe, czyste jeziora i rzeki obfitujące w wiele gatunków ryb.

Odległe zaledwie o 4 – 5 km od nieruchomości Jezioro Drawsko o pow. 1781,5 ha, gł. 79,7 m, jest największym zbiornikiem wodnym Pojezierza Drawskiego i drugim pod względem głębokości w Polsce. Dzięki wielu zatokom i wyspom jezioro jest wspaniałym miejscem do wypoczynku, uprawiania sportów wodnych i wędkarstwa. Przez jezioro przepływa Drawa, która jest najdłuższą (199 km) rzeką Pojezierza Drawskiego, a zarazem niepowtarzalnie pięknym szlakiem kajakowym im. ks. kardynała Karola Wojtyły.

Nie zwlekaj – zadzwoń już dziś i umów się na prezentację.

Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. 
Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

Powrót do listy ofert