Sprzedaż, Magazyn, Drawsko Pomorskie, 11-go Pułku Piechoty

Nr oferty280442
Powierzchnia778.70 m2
Cena799 000 PLN
Cena za m21 026 PLN
Agent prowadzący

Marek Wasielewski
Pośrednik lic. zaw. 6368
Tel. +48 94 363 66 17
Tel. kom. +48 602 466 777
email: dom-styl@o2.pl

Hale magazynowo-usługowe

na działce mieszkaniowo-usługowej

w centrum Drawska Pomorskiego

Możliwość wynajęcia!
 

0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!

 

Lokalizacja

Nieruchomość położona jest w pobliżu centrum Drawska Pomorskiego, w powiecie drawskim, w woj. zachodniopomorskim. W sąsiedztwie zabudowa usługowa, mieszkalna, garaże i ogródki działkowe.

Dojazd od ul. 11-go Pułku Piechoty, będącej odcinkiem drogi krajowej nr 20, 130-metrowym odcinkiem ul. Kościuszki i ul. Działkowca.  

 

Charakterystyka nieruchomości

Działka o powierzchni 0,1246 ha (1246 m2) mająca kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach ok. 33 m x 39 m, zabudowana jest budynkiem usługowym o pow. użytkowej 479,2 m2, budynkiem magazynowo-garażowym o pow. użytkowej 169 m2, wiatą drewnianą o pow. 48 m2, wiatą drewnianą  o pow. 55 m2 oraz kontenerem biurowym o pow. użytkowej 27,5 m2. Teren działki utwardzony i w całości ogrodzony z dwiema szerokimi bramami przesuwnymi.

 

Przeznaczenie w MPZP

W obowiązującym miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego teren działki oznaczony jest jako: „1.91 MUZabudowa mieszkaniowo-usługowa. Możliwość modernizacji, przebudowy, inwestowania uzupełniającego …”. 

Wg. rejestru gruntów działka stanowi użytek Bi – inne tereny zabudowane.

 

Uzbrojenie techniczne

 • energia elektryczna,
 • wodociąg miejski,
 • kanalizacja miejska,
 • gaz ziemny – możliwość przyłączenia,
 • linia telekomunikacyjna,
 • obiekty ogrzewane kotłem C.O. na pelet,
 • ciepła woda użytkowa z bojlera zasilanego kotłem C.O.

 

Budynki

 1. Budynek usługowy - hala murowana na fundamentach betonowych, parterowa z poddaszem użytkowym i strychem, wybudowana w 2010 r. dach dwuspadowy o konstrukcji drewnianej, kryty blachodachówką, strop nad parterem betonowy, nad poddaszem drewniany. Podłogi na parterze i poddaszu pokryte gresem szkliwionym a na strychu płytą paździerzową. Stolarka okienna i drzwiowa z PCV, wewnętrzna płycinowa. Instalacje: elektr, wod-kan., C.O. Od frontu szeroka brama segmentowa.

Na całkowitą powierzchnię użytkową budynku 479,2 m2 składają się:

 • parter 226,7 m2 – sala sprzedaży 218 m2, łazienka z WC i kotłownia 8,7 m2,
 • poddasze użytkowe 209,4 m2,
 • strych 43,1 m2.

 1. Budynek magazynowo-garażowy - hala murowana na fundamentach betonowych, parterowa, częściowo podpiwniczona, wybudowana w 2010 r. dach dwuspadowy o konstrukcji drewnianej, kryty blachodachówką, strop betonowy, podłoga wyłożona gresem. Trzy szerokie bramy (segmentowa, uchylna i dwuskrzydłowa). Instalacje: elektr, wod-kan., C.O.


Na całkowitą powierzchnię użytkową budynku 169,0 m2 składają się:

 • parter 161,8 m2 – pom. magazynowe 127,4 m2, pom. garażowe 34,4 m2,
 • piwnica (h=1,94 m) 7,2 m2.

 1. Wiata magazynowa o pow. użytkowej 48 m2 – konstrukcja stalowo-drewniana, dach jednospadowy kryty blachodachówką, posadzka z kostki betonowej, bez instalacji.

 2. Wiata magazynowa o pow. użytkowej 55 m2 – konstrukcja stalowo-drewniana, dach jednospadowy kryty blachodachówką, posadzka z kostki betonowej i kamienia brukowego, bez instalacji.

 3. Kontener biurowy o pow. użytkowej 27,5 m2 – konstrukcja stalowa, ściany i dach wypełnione pianką poliuretanową, podłoga drewniana pokryta wykł. PCV, okna i drzwi PCV, instalacja elektryczna.

 

Obiekty w bardzo dobrym stanie technicznym, po ewentualnych adaptacjach, nadające się do prowadzenia rozmaitych form działalności usługowej, handlowej, składowej itp. Lokalizacja tuż obok ścisłego centrum miasta, umożliwia bezproblemowy dostęp nawet dla klientów detalicznych.

Dzięki zapisom w planie zagospodarowania przestrzennego, poddasze budynku usługowego można adaptować na cele mieszkaniowe, np. mieszkanie dla właściciela lub pracowników, albo mieszkania do wynajęcia.

 

Nie zwlekaj – zadzwoń i umów się na prezentację.

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa tylko sprzedający!

 

Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie, oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Budynki nie posiadają świadectw charakterystyki energetycznej.
Oferta znajduje się pod opieką pośrednika z numerem licencji 6368. 
Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.
Powrót do listy ofert