Sprzedaż, Mieszkanie, Świerczyna, ,

Nr oferty280447
Powierzchnia31.10 m2
Piętro / Ilość pięter / 0
Cena49 000 PLN
Cena za m21 576 PLN
Agent prowadzący

Marek Wasielewski
Pośrednik lic. zaw. 6368
Tel. +48 94 363 66 17
Tel. kom. +48 602 466 777
email: dom-styl@o2.pl

SPRZEDANE!
Gratulujemy stronom transakcji i dziękujemy za miłą współpracę

Bezczynszowe mieszkanie 1-pokojowe (kawalerka)
na parterze, we wsi Świerczyna
wśród lasów na Pojezierzu Drawskim

0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!
Wynagrodzenie Pośrednika ponosi tylko Sprzedający


LOKALIZACJA

Oferowane mieszkanie znajduje się w dosyć dużej (ok. 820 mieszkańców) wsi sołeckiej Świerczyna, położonej w województwie zachodniopomorskim, w powiecie drawskim, w gminie Wierzchowo. Wieś leży ok. 4,5 km w bok od drogi wojewódzkiej nr 177 łączącej Czaplinek z droga krajowa nr 10. Wokół wsi duże obszary lasów państwowych.

We wsi: sklepy, szkoła podstawowa, przedszkole, małe jeziorko z urządzonym terenem rekreacyjnym.

Do Czaplinka ok. 16 km, do siedziby gminy Wierzchowo ok. 12 km, do Złocieńca ok. 23 km, do Drawska Pomorskiego - siedziby powiatu – ok. 36 km.      

MIESZKANIE

Lokal mieszkalny ma powierzchnię użytkową 31,10 m2 i składa się z jednego pokoju (ok. 17,5 m2), kuchni (ok. 7,4 m2), łazienki (ok. 4,5 m2) i przedsionka ze schodami wejściowymi (ok. 2 m2).

Do mieszkania przynależą: piwnica, pomieszczenie w budynku gospodarczym (komórka) oraz pom. WC, o łącznej powierzchni: 17,40 m2.

Mieszkanie znajduje się na parterze ośmiolokalowego budynku parterowego z poddaszem użytkowym. Lokal ten ma odrębne wejście ze szczytu budynku.

Mieszkanie po remoncie, przygotowane do wykonania prac wykończeniowych. Wykonano nowe instalacje elektryczną i wod-kan, nowe tynki z gładzią, ścianka z płyt g-k, którą wydzielona została łazienka, obniżony sufit z płyt g-k w pokoju.

Na podłogach są oryginalne, stare deski. Okna drewniane skrzynkowe do odnowienia lub wymiany. W pokoju i łazience zachowany wspólny piec kaflowy.

Dzięki oknom skierowanym na południowy wschód oraz dużej wysokości pomieszczeń (w kuchni - 3,38 m, w pokoju nieco obniżony sufit) mieszkanie mimo niedużej powierzchni jest bardzo słoneczne i przestronne.

Z uwagi na położenie piwnicy, jest możliwość zainstalowania w niej kotła C.O.  i urządzenia kotłowni poza mieszkaniem. Wejście do piwnicy łagodnymi, wygodnymi schodkami, tuz obok wejścia do mieszkania (również indywidualne, niezależne).

MEDIA:

  • instalacja elektryczna nowa,
  • woda z wodociągu gminnego,
  • kanalizacja podłączona do szamba,
  • ogrzewanie: piec kaflowy, do wykonania C.O.
  • linia telekomunikacyjna (światłowód) doprowadzona do budynku,

 

Ze względu na położenie wśród lasów i jezior malowniczego pojezierza, w sąsiedztwie zabudowy wiejskiej, oraz możliwość aranżacji wnętrz zgodnie z własnymi upodobaniami, oferowana nieruchomość może okazać się bardzo atrakcyjną  propozycją dla poszukujących swojego miejsca na ziemi lub miejsca do letniego czy weekendowego wypoczynku.

Pojezierze Drawskie wciąż wolne od natłoku turystów umożliwia różne formy aktywnego wypoczynku. Oferuje lasy pełne dzikiej zwierzyny i runa leśnego, liczne szlaki turystyczne piesze, konne i rowerowe, czyste jeziora i rzeki obfitujące w wiele gatunków ryb.

Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie, oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej.

Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej.

Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

Powrót do listy ofert