Sprzedaż, Działka pod bud. 1-rodz., Gudowo, ,

Nr oferty280461
Powierzchnia1342.00 m2
Cena175 000 PLN
Cena za m2130 PLN
Agent prowadzący

Marek Wasielewski
Pośrednik lic. zaw. 6368
Tel. +48 94 363 66 17
Tel. kom. +48 602 466 777
email: dom-styl@o2.pl

OFERTA ZAREZERWOWANA!

Działka budowlana mieszkalno-usługowa
w Gudowie nad Jeziorem Lubie


Poszukujesz działki pod budowę domu blisko atrakcyjnego jeziora? A może chciałbyś prowadzić działalność usługową, turystyczną i jednocześnie mieszkać na terenie tej nieruchomości? Jeżeli tak, to jest to właśnie oferta dla Ciebie.

 

LOKALIZACJA

Oferowana działka położona jest na obrzeżach letniskowej wsi Gudowo, w gminie Drawsko Pomorskie, w powiecie drawskim, w woj.zachodniopomorskim, ok. 150 m od ogólnodostępnego brzegu Jeziora Lubie. Dojście do jeziora gminną drogą naprzeciwko działki. Działka leży bezpośrednio przy drodze asfaltowej.

Gudowo jest wsią sołecką (ok. 460 mieszkańców) położoną 4,5 km na południowy wschód od Drawska Pomorskiego, bezpośrednio nad jeziorem Lubie.

 

DZIAŁKA

Oferowana działka nr 188/7 ma powierzchnię 0,1342ha (1342 m2). Od południa graniczy z powiatową drogą z Drawska Pomorskiego do Lubieszewa. Od północy graniczy z terenem zadrzewionym i z niewielką rzeczką łączącą pobliskie Jezioro Chudowo (Kodo) z jeziorem Lubie.

Wg. ewidencji gruntów działkę stanowią grunty orne RV.

 

PRZEZNACZENIE DZIAŁKI

W obowiązującym miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego gminy Drawsko Pomorskie teren działki oznaczony jest symbolem:83 Ut U, MN, czyli: teren zabudowy usług turystyki, teren zabudowy usługowej, teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.  

 

MEDIA I UZBROJENIE

·         prąd – skrzynka elektr. (przyłącze) na działce,

·         wodociąg gminny – w drodze, wzdłuż granicy działki,

·         kanalizacja – kolektor sanitarny tłoczny przechodzi przez teren działki sąsiedniej ok. 10 m od granicy oferowanej działki,

·         linia telekomunikacyjna – światłowód w drodze, przy granicy działki.

 

Ze względu na położenie w pobliżu jeziora i bezproblemowy dostęp do jego brzegu, dostępność mediów oraz wynikające z planu zagospodarowania przestrzennego bardzo szerokie możliwość zabudowy i wykorzystania terenu, oferowana działka jest bardzo atrakcyjną  propozycją dla poszukujących miejsca do zamieszkania, a także do prowadzenia działalności turystycznej lub innej usługowej.

Jezioro Lubie jest jednym z największych jezior Pojezierza Drawskiego (pow. 1439 ha, dł. 14,1 km, gł. 46,2 m), z pięcioma wyspami, zasobnym w ryby, położonym wśród lasów o dużych walorach krajobrazowych, bogatych w grzyby i runo leśne, na szlaku wodnym im. Karola Wojtyły. Jezioro posiada wspaniałe warunki do uprawiania żeglarstwa, wioślarstwa, wędkarstwa oraz wszelkich innych form sportu, turystyki i aktywnego wypoczynku.

Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie, oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi.
Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.
Powrót do listy ofert