Sprzedaż, Działka pod bud. 1-rodz., Stara Korytnica, ,

Nr oferty280525
Powierzchnia13800.00 m2
Cena210 000 PLN
Cena za m215 PLN
Agent prowadzący

Marek Wasielewski
Pośrednik lic. zaw. 6368
Tel. +48 94 363 66 17
Tel. kom. +48 602 466 777
email: dom-styl@o2.pl

Duża – 1,38 ha - działka budowlano – leśna
położona wśród lasów i jezior Pojezierza Drawskiego

0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO
Wynagrodzenie Pośrednika pokrywa tylko Sprzedający

 

LOKALIZACJA

Nieruchomość znajduje się na skraju agroturystycznej wsi Stara Korytnica, położonej wśród lasów i jezior, nad Korytnicą, jedną z ciekawszych i czystszych rzek regionu.
Dojazd biegnącą przez las, asfaltową drogą, ok. 4 km na południe od drogi krajowej nr 10 (Szczecin – Bydgoszcz), 8 km na wschód od
Kalisza Pomorskiego.

Działka od strony południowej przylega do lokalnej drogi asfaltowej a od północnej do dobrze utrzymanej gminnej drogi gruntowej. Do najbliższych zabudowań wsi Stara Korytnica ok. 110 m.

Z działki rozpościera się widok na okoliczne lasy, łąki i pola. Do wijącej się malowniczo w otoczonej lasem dolinie rzeki Stara Korytnica zaledwie ok. 650 m.  

OPIS DZIAŁKI

Mająca powierzchnię 1,38 ha działka nr 226/1 ma kształt zbliżony do równoległoboku o wymiarach ok. 70 m x 190 m x 92 m x 212 m. Powierzchnia działki płaska, równa, w dobrej kulturze.

Wg. ewidencji gruntów, działkę stanowią użytki: RV – 0,88 ha; RVI – 0,50 ha.


PRZEZNACZENIE DZIAŁKI

Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, w południowej części przylegającej do drogi asfaltowej działka przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (ok. 0,5 ha), a w części północnej pod zalesienie (ok. 0,9 ha).

 

MEDIA

 

Tworzące tę wyjątkowo atrakcyjną ofertę grunty, położone są w sąsiedztwie agroturystycznej wsi Stara Korytnica, wśród lasów i jezior, nad Korytnicą, jedną z ciekawszych i czystszych rzek regionu.

Wieś Stara Korytnica w ostatnich latach nabrała charakteru wsi agroturystycznej. Ze względu na niezwykłe walory geograficzne i przyrodnicze osiedlają się tu przybysze z odległych zakątków kraju, budujący nowy, ciekawy wizerunek tej niewielkiej, malowniczo położonej wsi. Z jednej strony jest to oaza ciszy i spokoju, z drugiej – dzięki okolicznym gospodarstwom agroturystycznym, ośrodkom jeździeckim i aktywności mieszkańców, kwitnie tu życie kulturalne i towarzyskie. Przez wieś przepływa rzeka Korytnica, bogata w ryby, szczególnie występujące rzadko w rzekach pstrągi potokowe i lipienie. Można tu również spotkać bobry; gniazduje tu orzeł biały. Okoliczne lasy i jeziora są doskonałym miejscem do rozmaitych form wypoczynku, zbierania grzybów i oglądania dziko żyjących zwierząt. Rzeka Korytnica będąca największym dopływem Drawy jest również atrakcyjnym szlakiem spływów kajakowych.

Dzięki tym niewątpliwym walorom, jest to wspaniałe miejsce do zamieszkania jak również prowadzenia gospodarstwa agroturystycznego oraz rolno-leśnego.

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta, nie zwlekaj, zadzwoń nawet dzisiaj, lub skontaktuj się mailowo.

Zapraszamy na prezentację nieruchomości po wcześniejszym umówieniu się z pośrednikiem prowadzącym.

Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Sprzedającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie, oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. 

Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

Powrót do listy ofert