Sprzedaż, Mieszkanie, Gudowo, ,

Nr oferty280527
Powierzchnia52.64 m2
Piętro / Ilość pięter1 / 1
Cena220 000 PLN
Cena za m24 179 PLN
Agent prowadzący

Marek Wasielewski
Pośrednik lic. zaw. 6368
Tel. +48 94 363 66 17
Tel. kom. +48 602 466 777
email: dom-styl@o2.pl

Bezczynszowe mieszkanie 2-pokojowe z balkonem na I piętrze
w Gudowie nad Jeziorem Lubie

0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!

Przytulne, nie wymagające dużych dodatkowych nakładów mieszkanie z widokiem na malownicze jezioro Lubie dla poszukujących swojego kąta w atrakcyjnej turystycznie lokalizacji, lub bazy wypadowej do wodno–sportowych atrakcji na jeziorze Lubie.


LOKALIZACJA

Oferowane mieszkanie znajduje się w centrum wsi Gudowo, w gminie Drawsko Pomorskie, na Pojezierzu Drawskim.
Gudowo jest wsią sołecką (ok. 460 mieszkańców) położoną 4,5 km na południowy wschód od Drawska Pomorskiego, bezpośrednio nad jeziorem Lubie. Z racji położenia nad drugim co do wielkości jeziorem Pojezierza Drawskiego, wieś ma letniskowy charakter i obecnie przeżywa intensywny rozwój.

Dojazd asfaltową drogą powiatową Drawsko Pom. – Lubieszewo.

Blok, w którym na pierwszym piętrze znajduje się mieszkanie, położony jest ok. 150 m od Jeziora Lubie, w centrum wsi Gudowo.
Ok. 300 m od bloku znajduje się ładna gminna plaża, ze strzeżonym kąpieliskiem, nieco dalej – ok. 550 m od bloku - druga piaszczysta plaża.   


OPIS MIESZKANIA

Lokal mieszkalny znajdujący się na pierwszym piętrze bloku 1-piętrowego ma powierzchnię użytkową 52,64 m2 i składa się z 2 pokoi (ok. 17,5 ; 13 m2), kuchni (ok. 12,5 m2), łazienki z WC (ok. 3,8 m2), przedpokoju (ok. 2,5 m2) i loggi (ok. 3,4 m2).

W ramach części wspólnych właściciele użytkują piwnicę (ok. 17,5 m2).
Wraz z mieszkaniem sprzedawany jest udział 1/6 w sąsiedniej działce gruntu o pow. 0,0549 ha zabudowanej budynkiem gospodarczym, w którym w ramach tego udziału sprzedający użytkują pomieszczenie – komórkę o pow. ok. 18 m2.

Mieszkanie zadbane, gotowe do zamieszkania bez koniecznych nakładów. Elewacja zewnętrzna ocieplona styropianem, otynkowana i pomalowana.
Dodatkowo ocieplone styropianem od wewnątrz ściany zewnętrzne
(nie wszystkie) i sufit.

W pokojach: panele podłogowe, ściany w gładzi, okna PCV.
Z jednego pokoju wyjście na zabudowany ściankami i oknami PCV oraz ocieplony balkon-loggia.

W kuchni: na podłodze płytki ceramiczne, na ścianach glazura i panele MDF, na suficie panele PCV, okno PCV, kocioł C.O.

W łazience: na ścianach i podłodze płytki ceramiczne, wanna, kompakt WC, umywalka z szafką, zabudowany bojler na ciepłą wodę zasilany kotłem C.O.

W przedpokoju: podłoga w płytkach ceramicznych, ściany i sufit w panelach, szafa w zabudowie.


MEDIA:

·       C.O. zasilane kotłem uniwersalnym (drewno, węgiel) stojącym w kuchni,

·       ciepła woda z bojlera zasilanego z kotła C.O,

·       zimna woda z wodociągu gminnego,

·       kanalizacja gminna,

·       instalacja elektr.

Ze względu na położenie w pobliżu bardzo atrakcyjnego turystycznie jeziora, w pięknym zakątku Pojezierza Drawskiego, w niewielkiej odległości od miasta powiatowego, oferowane mieszkanie może okazać się bardzo atrakcyjną  propozycją dla poszukujących swojego spokojnego, przytulnego mieszkanka, lub miejsca do spędzania urlopów, wakacji i weekendów. Może być też przynoszącą zyski z wynajmu efektywną inwestycją.

Jezioro Lubie jest jednym z największych jezior Pojezierza Drawskiego (pow. 1439 ha, dł. 14,1 km, gł. 46,2 m), z pięcioma wyspami, zasobnym w ryby, położonym wśród lasów o dużych walorach krajobrazowych, bogatych w grzyby i runo leśne, na szlaku wodnym im. Karola Wojtyły. Jezioro posiada wspaniałe warunki do uprawiania żeglarstwa, wioślarstwa, wędkarstwa oraz wszelkich innych form sportu, turystyki i aktywnego wypoczynku.

 
Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Nieruchomość (lokal) w chwili obecnej nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej.
Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.
Powrót do listy ofert