Sprzedaż, Działka pod bud. 1-rodz., Gudowo, ,

Nr oferty280532
Powierzchnia8000.00 m2
Cena1 450 000 PLN
Cena za m2181 PLN
Agent prowadzący

Marek Wasielewski
Pośrednik lic. zaw. 6368
Tel. +48 94 363 66 17
Tel. kom. +48 602 466 777
email: dom-styl@o2.pl

Piękna, duża - 0,8 ha - działka budowlana
bezpośrednio nad Jeziorem Lubie na Pojezierzu Drawskim
 

Jeżeli poszukujesz dużej działki pod budowę domków letniskowych lub domu mieszkalnego, bezpośrednio przy brzegu atrakcyjnego, dużego jeziora, to być może, właśnie ta oferta Cię zainteresuje.

LOKALIZACJA

Nieruchomość położona jest w Gudowie, w powiecie drawskim, w woj. zachodniopomorskim. Dojazd wyremontowaną drogą asfaltową ok. 5 km z Drawska Pomorskiego i 170 m gminną drogą szutrową.

Gudowo jest wsią sołecką (ok. 460 mieszkańców) położoną 5 km na południowy wschód od Drawska Pomorskiego. Dzięki położeniu bezpośrednio nad jeziorem Lubie, miejscowość ma charakter wsi letniskowej z licznymi plażami, domkami letniskowymi i działkami rekreacyjno-wypoczynkowymi. We wsi znajduje się sklep spożywczy, nowoczesny, czterogwiazdkowy hotel z restauracją i urządzone, strzeżone w sezonie, kąpielisko z ładną plażą.

OPIS DZIAŁEK

Przedmiotem oferty są sprzedawane łącznie – w całości, dwie niezabudowane sąsiednie działki gruntu o łącznej powierzchni ok. 0,8 ha:

1)     działka nr 138/1 o pow. ok. 0,17 ha,

2)     działka nr 138/3 o pow. ok. 0,63 ha.

Działki łącznie mają kształt zbliżony do prostokąta o szerokości ok. 45 m i długości ok. 200 m. Działki oddzielone są od siebie niewielką, gminną drogą dojazdową do leżącej po sąsiedzku działki zabudowanej domkami letniskowymi.

Teren działek płaski, porośnięty trawą, nie podmokły, z niewielką ilością drzew przy brzegu jeziora oraz przy wjeździe na teren działek. Dziaka graniczy z jeziorem na odcinku ok. 45 m. Brzeg jeziora łagodny, piaszczysty. Działka wzdłuż długich boków ogrodzona.

 

PRZEZNACZENIE DZIAŁEK

W obowiązującym miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego, przeważająca część terenu oferowanych działek (ok. 90% powierzchni) oznaczona symbolem 3 Ut/ML – ma przeznaczenie:
 
1) przeznaczenie podstawowe:

a)     usługi turystyczne,

b)    zabudowa rekreacji indywidualnej;

1)     przeznaczenie uzupełniające – zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.

Ze względu na położenie przy atrakcyjnym, dużym jeziorze i bezproblemowy dostęp do jego brzegu, dostępność mediów oraz wynikające z planu zagospodarowania przestrzennego bardzo szerokie możliwość zabudowy i wykorzystania terenu, oferowana działka może okazać się bardzo atrakcyjną  propozycją dla poszukujących miejsca do zamieszkania, wypoczynku a także do prowadzenia działalności turystyczno-usługowej.

MEDIA I UZBROJENIE

·       prąd –przy granicy działki,

·       wodociąg gminny – przy granicy działki,

·       kanalizacja – kolektor sanitarny przy granicy działki.

 

Jezioro Lubie jest jednym z największych jezior Pojezierza Drawskiego (pow. 1439 ha, dł. 14,1 km, gł. 46,2 m), z pięcioma wyspami, zasobnym w ryby, położonym wśród lasów o dużych walorach krajobrazowych, bogatych w grzyby i runo leśne, na szlaku wodnym im. Karola Wojtyły. Jezioro posiada wspaniałe warunki do uprawiania żeglarstwa, wioślarstwa, wędkarstwa oraz wszelkich innych form sportu, turystyki i aktywnego wypoczynku.

Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Sprzedającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie, oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi.
Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.
Powrót do listy ofert