Sprzedaż, Obiekt, Gudowo, Gudowo

Nr oferty280265
Powierzchnia385.00 m2
Cena150 000 PLN
Cena za m2390 PLN
Agent prowadzący

Marek Wasielewski
Pośrednik lic. zaw. 6368
Tel. +48 94 363 66 17
Tel. kom. +48 602 466 777
email: dom-styl@o2.pl

Budynek usługowo-handlowo-mieszkalny

o pow. ok. 385 m2

na działce 0,06 ha

w Gudowie nad Jeziorem Lubie

 

NOWA, NIŻSZA O 25 000 Zł CENA!
0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!

 

LOKALIZACJA

 

Nieruchomość położona jest w centrum wsi Gudowo, w gminie Drawsko Pomorskie, w powiecie drawskim, w woj. zachodniopomorskim, ok. 4,5 km od Drawska Pomorskiego – siedziby gminy i powiatu.


Lokalizacja  w odległości zaledwie ok. 200 m od Jeziora Lubie
(500 m do pięknej wiejskiej plaży) generuje ogromne możliwości adaptacji na obiekt mieszkaniowy, usługi turystyki, restaurację, usługi hotelarskie itp.


Gudowo
jest niewielką (ok. 600 mieszkańców) wsią sołecką mającą letniskowy charakter dzięki położeniu nad jednym z największych jezior Pojezierza DrawskiegoJeziorem Lubie. Wieś bardzo dynamicznie rozwija się w sferze infrastruktury usług turystycznych zarówno małego, jak i średniego biznesu. W fazie realizacji duży ośrodek wypoczynkowo-hotelowy nad jeziorem Lubie.


Budynek zlokalizowany jest bezpośrednio przy drodze asfaltowej z pełnym uzbrojeniem w infrastrukturę komunalną i energetyczną.

Nieruchomość dobrze skomunikowana z dogodnym dojazdem do: 

• Szczecina – 110 km,

• Świnoujścia – 135 km

• Koszalina – 100 km

• Berlina – 250 km

• Poznania – 180 km

 

BUDYNEK

 

Budynek jednopiętrowy, częściowo podpiwniczony, murowany z cegły ceramicznej, wybudowany w 1929 r. Strop nad piwnicami łukowy, ceramiczny. Strop nad parterem drewniany. Dach o konstrukcji drewnianej, kryty blachą.


Powierzchnia użytkowa wynosi ok. 385 m2
– w tym parter ok. 195 m2 i piętro ok. 190 m2 plus piwnice o różnych (nienormatywnych) w poszczególnych częściach wysokościach, oraz strych (do adaptacji) nad częścią piętra. Budynek częściowo remontowany. W pomieszczeniach parteru, na podłogach płytki ceramiczne, na ścianach panele PCV, okna PCV. Niezależne wejście do budynku z głównej ulicy i dodatkowe z boku.  


Budynek wymaga kompleksowego remontu i adaptacji do konkretnego przeznaczenia.

Na parterze funkcjonował kiedyś bar oraz sklep spożywczy, na górze pokoje do wynajęcia. W chwili obecnej w części parteru funkcjonuje sklep spożywczo-przemysłowy. Na parterze dwa węzły sanitarne, na górze jeden.

 

MEDIA:  

 • prąd 230/400 V,
 • wodociąg gminny,
 • kanalizacja gminna,
 • C.O. z kotłem na olej opałowy (stojący w piwnicy),
 • linia telekomunikacyjna.

 

 DZIAŁKA


Budynek posadowiony jest na działce gruntu nr 124/2 o pow. 0,06 ha (600 m2). Działka ma kształt zbliżony nieco do prostokąta o długości ok. 50 m i szerokości ok. 11 m. W części przylegającej do ulicy, zabudowana jest budynkiem.  

 

PRZEZNACZENIE

W obowiązującym miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego teren działki 124/2 ma następujące przeznaczenie:
budownictwo wielorodzinne, jednorodzinne i usługowe.  

 

O wyjątkowości tej oferty świadczą: 

 • tak określone w miejscowym planie przeznaczenie terenu,
 • duża powierzchnia użytkowa budynku,
 • uzbrojenie obiektu w niezbędne media,
 • lokalizacja w sercu pięknego Pojezierza Drawskiego, nad jednym z największych i najciekawszych jezior regionu,
 • rzadkość pojawiania się podobnych nieruchomości na rynku,
 • bardzo atrakcyjna cena.

Pojezierze Drawskie wciąż wolne od natłoku turystów umożliwia różne formy aktywnego wypoczynku. Oferuje lasy pełne dzikiej zwierzyny i runa leśnego, liczne szlaki turystyczne piesze, konne i rowerowe, czyste jeziora i rzeki obfitujące w wiele gatunków ryb.

Jezioro Lubie o pow.1439 ha, gł. 46.3 m, dł. 14.1 km, szer. 2.2 km jest najdłuższym i trzecim pod względem wielkości zbiornikiem wodnym Pojezierza Drawskiego. Dzięki wielu zatokom i wyspom jezioro jest wspaniałym miejscem do wypoczynku, uprawiania sportów wodnych i wędkarstwa. Przez jezioro przepływa Drawa, która jest najdłuższą (199 km) rzeką Pojezierza Drawskiego, a zarazem niepowtarzalnie pięknym szlakiem kajakowym im. ks. Kardynała Karola Wojtyły.


Zapraszamy na prezentację nieruchomości tylko po wcześniejszym umówieniu się z pośrednikiem.

Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie, oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Budynki nie posiadają świadectw charakterystyki energetycznej.
Oferta znajduje się pod opieką pośrednika z numerem licencji 6368. 
Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.
Powrót do listy ofert