Sprzedaż, Dom wolno stojący, Zajezierze, ,

Nr oferty280309
Powierzchnia120.00 m2
Powierzchnia działki7700.00 m2
Ilość pokoi3
Cena330 000 PLN
Cena za m22 750 PLN
Agent prowadzący

Marek Wasielewski
Pośrednik lic. zaw. 6368
Tel. +48 94 363 66 17
Tel. kom. +48 602 466 777
email: dom-styl@o2.pl

Dom z dużymi budynkami gospodarczymi na działce 0,8 ha
z możliwością prowadzenie działalności produkcyjno-usługowej,
na Pojezierzu Drawskim

Nowa, niższa cena! 
0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO 
Wynagrodzenie Pośrednika pokrywa tylko Sprzedający

Jeżeli szukasz domu do samodzielnej aranżacji wnętrz, w dobrze skomunikowanej lokalizacji, na dużej działce, z dużym potencjałem i możliwościami wszechstronnego wykorzystania, to jest to właśnie oferta dla Ciebie!

LOKALIZACJA

Nieruchomość położona jest na Pojezierzu Drawskim, ok. 6 km na północny zachód od Drawska Pomorskiego, na uboczu wsi Zagozd (ok. 300 mieszkańców), w sąsiedztwie rozproszonej zabudowy zagrodowej. Administracyjnie siedlisko to należy do obrębu Zajezierze w powiecie łobeskim.
Dojazd bezpośrednio wojewódzką drogą asfaltową. W okolicy pola, łąki, lasy i jeziora – najbliższe jezioro w odległości ok. 2 km.

DOM

Budynek wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym. Dach dwuspadowy kryty blachodachówką. Ściany zewnętrzne ceglane, ocieplone styropianem. Do budynku prowadzą dwa niezależne wejścia – od ulicy i od podwórza.

Budynek w latach 2011 – 2012  został wyremontowany – nowa elewacja z ociepleniem, wymienione okna (PCV) i drzwi zewnętrzne i część drzwi wewnętrznych, nowe pokrycie dachu i orynnowanie, wyremontowane kominy.   

Odnowione zostało też częściowo wnętrze budynku (kuchnia, łazienka). Pomieszczenia w dosyć dobrym stanie technicznym, w części odświeżone, na podłogach deski i wykładziny PCV, w kuchni i łazience glazura i terakota, okna PCV. Dla uzyskania zadowalającego efektu, wnętrze wymaga jednak prac remontowo-wykończeniowych.

Na pow. użytkową parteru ok. 77,6 m2 składają się: 3 pokoje (ok. 15,8 m2; 16 m2; 16 m2), kuchnia (ok. 14,4 m2), łazienka (ok. 3,3 m2); 2 korytarze (ok. 3,6 m2; 5,1 m2); przedsionek (ok. 1,8 m2); spiżarnia (ok. 0,8 m2), kotłownia (ok. 1,1 m2).

Do dyspozycji, po odpowiedniej adaptacji, jest całe poddasze składające się obecnie z wydzielonej części mieszkalnej: pokój z aneksem kuchennym i łazienka (ok. 20 m2) z powodu nienormatywnej wysokości (2,10 m) zaliczona w połowie, czyli ok. 10 m2, oraz strychu.

Po wyremontowaniu poddasza można uzyskać dodatkową powierzchnię mieszkalną ok. 45 - 50 m2.

 

MEDIA

 

 • C.O. zasilane kotłem na paliwo stałe,
 • ciepła woda z bojlera zasilanego kotłem C.O.
 • zimna woda z wodociągu wiejskiego
 • kanalizacja podłączona do szamba
 • instalacja energetyczna 230/400 V
 • linia telefoniczna

 

BUDYNKI GOSPODARCZE

 

Na działce siedliskowej znajdują się dwa wyremontowane (częściowo) budynki gospodarcze, murowane, kryte blachodachówką.

 

Budynek typu hala warsztatowa o pow. użytkowej ok. 53 m2. Budynek wyposażony w 10 okien, bramę wjazdową, instalację elektryczną, wodną i kanalizacyjną, komin. Wydzielone pomieszczenie WC. Wysokość wewn. 3,7 m.

 

Budynek gospodarczy o pow. użytkowej ok. 59 m2, składający się z 5 odrębnych pomieszczeń – w tym garaż z kanałem. Każde pomieszczenie posiada odrębne wejście.

 

DZIAŁKA

Nieruchomość gruntową stanowi działka o powierzchni 0,77 ha. W części przylegającej do budynków znajduje się sad z dorodnymi drzewami owocowymi. Działka graniczy od frontu z drogą asfaltową, a wzdłuż dłuższego boku (ok. 165 m) z gminną drogą gruntową.

Dzięki takiemu układowi, bez najmniejszego problemu można wydzielić działkę o pow. ok. 0,3 – 0,4 ha, która będzie miała dostęp do drogi publicznej poprzez gminną drogę gruntową i będzie mogła być zabudowana.

Dzięki takim atutom, jak:

 • częściowo wyremontowany budynek mieszkalny,
 • budynki gospodarcze z możliwościami rozmaitych adaptacji,
 • lokalizacja wśród jezior i lasów malowniczego Pojezierza Drawskiego,
 • niewielka odległość od dwóch miast powiatowych - Drawska Pomorskiego i Łobza,
 • możliwość wydzielenia dodatkowej działki siedliskowej,

nieruchomość generuje wiele różnych możliwości wykorzystania, jak np. gospodarstwo rolne, gospodarstwo agroturystyczne, budynek mieszkalny z budynkami produkcyjno-usługowymi.

Zapraszamy na prezentację nieruchomości po wcześniejszym umówieniu się z pośrednikiem prowadzącym.

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa tylko sprzedający! 
Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie, oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. 
Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. 
Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

Powrót do listy ofert